poniedziałek, 24 lutego 2014


Logo programu Orangefab Polska
Do 24 marca 2014 r. można składać wnioski w ramach konkursu Orange Fab Polska. Konkurs adresowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw zorientowanych na nowe technologie i telekomunikację. W ramach konkursu można uzyskać 40 000 zł oraz udział w 12-tygodniowym programie akceleracyjnym.

Do wzięcia udziału w Orange Fab Polska konieczne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego - kliknij. Autorzy najlepszych zgłoszeń zostaną zaproszenie do udziału w Deep Dive Session. Uzyskają tym samym możliwość pozyskania wiedzy od mentorów w ramach wykładów, warsztatów i sesji panelowych z zakresu marketingu, reklamy, rozwoju produktu, projektowania, aspektów prawnych czy pozyskiwania funduszy.


Zgodnie z informacjami organizatorów:
Orange Fab jest 12-tygodniowym programem akceleracyjnym stworzonym przez Orange Polska. Program Orange Fab jest adresowany do małych i średnich firm, z którymi Orange mogłaby wspólnie rozwijać zaawansowane technologicznie rozwiązania. Dzięki udziałowi w programie możesz uzyskać dostęp do globalnego wymiaru marki Orange, szerokiego grona klientów, wiedzy ekspertów, kanałów promocji i sieci dystrybucji Orange Polska.Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...