czwartek, 17 kwietnia 2014


Logo konkursu Ekologiczny magister i doktor WFOŚiGW w Łodzi
Do 24 października 2014 r. można przesyłać prace w ramach konkursu Ekologiczny magister i doktor, którego organizatorem jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Konkurs adresowany jest do osób, które obroniły pracę magisterską lub doktorską na uczelniach, które mają siedzibę w województwie łódzkim. Pula środków przeznaczonych na nagrody w konkursie wynosi 82 500 zł.

Do konkursu Ekologiczny magister mogą przystąpić osoby, które w roku akademickim 2013/2014 obroniły pracę magisterską na uczelni, która ma siedzibę na terenie województwa łódzkiego. Zgłoszenia przyjmowane są w następujących kategoriach:
  • Nauki ekonomiczno-społeczne;
  • Nauki przyrodnicze;
  • Nauki techniczne.
Zgłaszane prace muszą dotyczyć następujących obszarów tematycznych:
  • Gospodarka odpadami;
  • Zrównoważony transport;
  • Natura 2000;
  • Zieleń w przestrzeni miejskiej.
Organizatorzy konkursu planują przyznać dwanaście nagród dla autorów najlepszych prac magisterskich. Wysokość każdej nagrody wynosi 5 000 zł.

Do konkursu Ekologiczny doktor mogą przystąpić osoby, które w roku akademickim 2013/2014 obroniły pracę doktorską na uczelni, która ma siedzibę na terenie województwa łódzkiego. Zgłoszenia mogą przesyłać tylko autorzy prac doktorskich, które dotyczyły zagadnień związanych z ochroną środowiska. 

Organizatorzy konkursu planują przyznać trzy nagrody dla autorów najlepszych prac doktorskich. Wysokość każdej nagrody wynosi 7 500 zł.

Strona internetowa konkursu Ekologiczny magister i doktorPrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...