wtorek, 6 maja 2014


Logo Instituto de Medicina Molecular
Do 24 maja 2014 r. trwa nabór wniosków w ramach rekrutacji na stypendia na studia doktoranckie w Instituto de Medicina Molecular w Lizbonie. Organizatorzy zaplanowali przyznanie dziesięciu stypendiów, które mogą trwać do czterech lat. Stypendyści będą mieli zapewnione pełne czesne na cały czas trwania stypendium oraz możliwość prowadzenie badań naukowych pod okiem wykwalifikowanych naukowców.

Zgodnie z informacjami organizatorów konkursu zgłoszenia mogą przesyłać młodzi naukowcy z całego świata. Kompletne zgłoszenie powinno zawierać następujące elementy:
  • CV przygotowane zgodnie z załączonym wzorem;
  • list motywacyjny na jedną stronę A4;
  • dwa listy referencyjne.
Ogłoszenie o konkursie skierowane jest do młodych naukowców, którzy prowadzą badania w zakresie nauk medycznych oraz nauk biologicznych. Organizatorzy zachęcają do przesyłania zgłoszeń także młodych naukowców, którzy posiadają wykształcenie związane z fizyką, matematyką, inżynierią, statystyką oraz informatyką.


Przypominamy, że do 30 maja 2014 r. trwa także nabór wniosków na polsko-portugalską wymianę osobową w latach 2015-2016.Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...