piątek, 16 maja 2014


Narodowe Centrum Badań i Rozwoju cały czas poszukuje przedstawicieli świata nauki i gospodarki, którzy chcą zostać ekspertami, którzy będą oceniali wnioski składane w ramach konkursów organizowanych w NCBiR. W oparciu o oceny przygotowywane przez ekspertów NCBiR decyduje o przyznaniu lub zmniejszeniu środków na realizację danego projektu, a także o ewentualnym odrzuceniu wniosku.

Eksperci zarejestrowani w bazie ekspertów Narodowego Centrum Badań i Rozwoju mogą zostać poproszeni o ocenę wniosków składanych do centrum. W trakcie procesu rejestracji w bazie kandydaci proszeni są o podanie swoich danych osobowych, doświadczenia zawodowego, miejsca zatrudnienia, zainteresowań oraz  posiadanych patentów i publikacji. Ma to ułatwić dopasowanie tematyki ocenianych wniosków do kompetencji i wiedzy ekspertów.

Za przygotowywanie ocen eksperci NCBiR otrzymują wynagrodzenie finansowe. Zarejestrowanie się w bazie ekspertów NCBiR jest możliwe na stronie internetowej Narodowego Centrum Badań i Rozwoju - kliknij!
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...