poniedziałek, 21 lipca 2014


Logo Fundacji na rzecz Nauki Polskiej
Do 1 września 2014 r. trwa nabór wniosków w nowym konkursie Coaching, który organizowany jest przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej w ramach programu SKILLS. Zgodnie z informacjami organizatorów celem konkursu jest udzielenie młodym naukowcom wsparcia w podejmowaniu wyzwań zawodowych i osiąganiu kolejnych etapów kariery naukowej, w procesie podejmowania decyzji oraz w rozwiązywaniu problemów pojawiających się w pracy zawodowej.


Zgodnie z regulaminem konkursu swoje zgłoszenia mogą składać pracownicy naukowi zamieszkali w Polsce i zatrudnieni na umowę o pracę w jednostce naukowej posiadającej siedzibę na terenie Polski oraz absolwenci studiów doktoranckich do 12 miesięcy od uzyskania stopnia doktora.

Osoby, które zostaną zakwalifikowane do wzięcia udziału w programie, będą miały sfinansowane proces coachingowy składający się z od 3 do 6 sesji coachingowych trwających 90-120 minut każda. W ich tracie prowadzona będzie indywidualna praca nad rozwijaniem kompetencji zawodowych uczestnika w wybranym przez niego obszarze. Obszar rozwijanych kompetencji musi być zgodny z celami programu SKILLS. Zaliczają się do nich:
  • zarządzanie badaniami naukowymi;
  • zarządzanie zespołami naukowymi;
  • współpraca interdyscyplinarna;
  • komunikacja naukowa;
  • komercjalizacja wyników badań;
  • przedsiębiorczość.

Organizatorzy informują, że nabór kandydatów do udziału w szkoleniach w ramach konkursu Coaching prowadzona będzie cztery razy do roku. Zgłaszanie kandydatur prowadzone jest za pośrednictwem strony internetowej http://szkolenia.fnp.org.pl


Do 15 września 2014 r. trwa także nabór wniosków w ramach konkursu na zagraniczne straże naukowe Praxis. Do 29 sierpnia 2014 r. można natomiast przesyłać zgłoszenia w ramach konkursu wydawniczego na najlepsze publikacje z zakresu nauk humanistycznych i społecznych Monografie.Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...