środa, 27 sierpnia 2014


Logo Fundacji na rzecz Nauki Polskiej
Do 10 września 2014 r. trwają zapisy na bezpłatne szkolenia z zakresu zarządzania projektami badawczymi, które organizowane są przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej. Szkolenie skierowane jest do doktorantów oraz pracowników naukowych z jednostek naukowych, które swoją siedzibę mają na terenie Polski. W szkoleniu mogą wziąć udział także absolwenci studiów doktoranckich, jeśli od momentu otrzymania przez nich stopnia doktora nie minęło więcej niż 12 miesięcy.

Zgodnie z informacjami organizatorów szkolenia z zakresu zarządzania projektami badawczymi będą odbywały się w następujących terminach:
  • 1–2 października 2014 r. w Krakowie;
  • 3–4 października 2014 r. w Krakowie.
Istnieje możliwość zapisania się na jeden z powyższych terminów. Podczas szkolenia podejmowane będą następujące zagadnienia:
  • umiejętności, teoria i praktyka zarządzania projektami badawczymi;
  • definiowanie i planowanie projektu;
  • funkcje i zadania w projekcie;
  • zarządzanie projektem, wraz z zarządzaniem ryzykiem;
  • kontrola i monitorowanie przebiegu projektu oraz ewaluacja, wraz z zarządzaniem budżetem;
  • zakończenie i zamknięcie projektu.
Osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu będą miały zapewnione wyżywienie. Bezpłatny nocleg będą miały zapewniony osoby z poza miast, w których odbywają się szkolenia. Zapisy na szkolenia prowadzone są za pośrednictwem platformy https://szkolenia.fnp.org.pl/.


Do 18 września 2014 r. trwają także zapisy na bezpłatne szkolenia z zakresu komercjalizacji wyników prac badawczych oraz transferu technologii, które organizuje Fundacja na rzecz Nauki Polskiej.  Do 19 września 2014 r. można natomiast zapisać się na bezpłatne szkolenia z zakresu przedsiębiorczości.Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...