wtorek, 2 września 2014


Centrum Studiów Polarnych
Do 5 września 2014 r. trwa nabór kandydatów na Interdyscyplinarne Studia Polarne prowadzone przez Centrum Studiów Polarnych KNOW. Studia trwają cztery lata (osiem semestrów). Osoby przyjęte na studia doktoranckie będące obywatelami Unii Europejskiej lub posiadający Kartę Polaka będą otrzymywały stypendium w wysokości od 2 000 do 4 000 zł miesięcznie finansowane z KNOW.

Zgodnie z informacjami CSP:
Celem działalności Centrum jest prowadzenie interdyscyplinarnych badań środowiska przyrodniczego Arktyki i Antarktyki na poziomie światowym, a także kształcenie młodej kadry naukowej.
Centrum Studiów Polarnych zapewnia spójne ramy studiów doktoranckich w ramach Interdyscyplinarnych Studiów Polarnych (ISP) realizowanych wspólnie w trzech jednostkach tworzących CSP w ramach wspólnych seminariów, wykładów, warsztatów i wspólnie prowadzonych badań.
Absolwenci studiów uzyskają stopień naukowy doktora Nauk o Ziemi w zakresie geografii, geologii, geofizyki lub oceanologii.

Szczegółowe informacje o naborze kandydatów można znaleźć na stronie Centrum Studiów Polarnych, które należą do Krajowych Naukowych Ośrodków Wiodących.Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...