sobota, 29 listopada 2014


Logo kwartalnika "Marketing Instytucji Naukowych i Badawczych"
Pod koniec sierpnia wskazywaliśmy w jaki sposób naukowcy mogą wykorzystywać content marketing w popularyzacji nauki. Nie jest to oczywiście jedyne działanie związane z marketingiem, które podejmują instytucje badawcze i naukowe. Jeżeli interesujecie się tym zagadnieniem, to nie możecie przegapić kwartalnika "Marketing Instytucji Naukowych i Badawczych".

Wspomniany kwartalnik jest czasopismem naukowym, który wydawany jest przez Instytut Lotnictwa w Warszawie. Już sam tytuł wskazuje, czego możemy spodziewać się wewnątrz każdego numeru. Na łamach kwartalnika poruszane są zagadnienia związane z szeroko rozumianym marketingiem instytucji naukowych i badawczych, ale także naukowców i nauki. Dobrze obrazują to tytuły artykułów z najnowszego numeru MINIB. Ich tematyka dotyczy m.in. społecznościowego finansowania badań naukowych, obecności uczelni w mediach społecznościowych czy marketingowego zarządzania niepubliczną szkołą wyższą.

Dużym plusem MINIB jest fakt, że pierwotną wersją czasopisma jest jego wersja elektroniczna. Całość dostępna jest zaś bezpłatnie na stronie internetowej http://www.minib.pl. Nic tylko czytać.
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...