środa, 14 października 2015Do 29 października 2015 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu Miasto_Starter Szczecin miasto inspirujące. Konkurs adresowany jest do studentów i absolwentów wyższych uczelni artystycznych, do 30 roku życia. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych prac graficznych zarówno z dziedziny grafiki projektowej, jak i artystycznej, które tematycznie związane będą ze Szczecinem. 

Organizatorzy poszukują realizacji, które przekażą w atrakcyjnej, pozytywnej i nowoczesnej formie wiedzę lub autorskie wizje o tożsamości i tradycji kulturowej Miasta. Konkurs wyróżni szczególnie projekty oparte na interesującym researchu, ciekawym ujęciu tematu i oryginalnej autorskiej wizji. Prace oceniane będą przez Jury, w skład którego wejdą wybitne osobowości z Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Akademii Sztuki w Szczecinie oraz przedstawicieli szczecińskich instytucji kulturalnych. Dla najlepszych prac planowane jest przyznanie trzech nagród finansowych, w kolejności: 3 000 zł, 2 000 zł i 1 000 zł oraz dwóch wyróżnień.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.


Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...