wtorek, 26 stycznia 2016


III Ogólnopolski Studencki Konkurs NOTO
Do 7 marca 2016 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach III Ogólnopolskiego Studenckiego Konkursu NOTO - Notatnik artysty dla studentów uczelni i kierunków artystycznych. Hasłem tegorocznego konkursu jest Narracja. W ramach konkursu przyznane zostaną nagrody pieniężne, fundowane, rzeczowe, wyróżnienia honorowe i inne nagrody.

Zgodnie z informacjami organizatorów:
W tegorocznym konkursie myślą przechodnią jest Narracja rozumiana szeroko jako opowieść werbalna, obrazowa czy hybrydowa. Mogą to być plany, opisy , strategie, zapisy nutowe itp.

Brane są pod uwagę także koncepcje powstałych, lub mających powstać dzieł, na przykład: szkice koncepcyjne (concept art), storyboardy, również fabuły jako układy zdarzeń;wstępne wersje scenariuszy wszelkiego rodzaju “odpryski” produkcji filmów, animacji i instalacji.

Notatniki można dzielić na różne kategorie zależne od intencji autorów. W konkursie  liczymy na notatniki tworzące swojego rodzaju układ narracyjny.
Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora konkursu.
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...