wtorek, 22 marca 2016Do 31 marca 2016 r. trwa nabór zgłoszeń do 15. Letniej Szkoły Wyszehradzkiej. 15. edycja Letniej Szkoły Wyszehradzkiej odbędzie się w terminie 3-16 lipca 2016 r. Celem dwutygodniowego szkolenia dla młodych czeskich, węgierskich, polskich i słowackich studentów, jak również ich rówieśników z innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej, jest budowanie więzi i przyjacielskich kontaktów, likwidowanie wzajemnych stereotypów oraz pogłębianie wiedzy o kulturze, historii i problemach współczesnych.

Motywem przewodnim jubileuszowej edycji będą hasła "kreacja", "innowacja" i "synergia". Kandydaci składają swoje aplikacje on-line na stronie www.visegradsummerschool.org. Program 15. edycji obejmie wykłady, dyskusje na temat bieżących wydarzeń politycznych, kulturalnych i społecznych oraz warsztaty. 

Jak informują organizatorzy:
Oprócz ekspertów i intelektualistów, gościmy ambasadorów, ministrów, przedstawicieli Unii Europejskiej, naukowców, polityków, biznesmenów, dziennikarzy, artystów, przedstawicieli władz krajowych i lokalnych, jak również organizacje pozarządowe. 


Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...