piątek, 22 lipca 2016


Logo konkursu o Nagrodę Identitas
Do 14 października 2016 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu o Nagrodę Identitas. Zgodnie z regulaminem konkursu zgłaszać można książki z szeroko pojętego obszaru polskiej humanistyki. Zgłaszane pozycje musiały być opublikowane pierwszy raz od 1 stycznia 2015 r. do 31 stycznia 2016 r. Wyłonionych zostanie dwóch laureatów konkursu, którzy podzielą między siebie nagrodę w wysokości 80 000 zł.

Zgodnie z regulaminem konkursu w jego trzeciej edycji przyznane zostaną dwie główne nagrody w dziedzinie humanistyki i literatury pięknej  oraz w obszarze historii. Oprócz nagrody finansowej laureaci otrzymają także statuetkę Nagrody Identitas.

Zgłoszenia prac do konkursu mogą przesyłać wydawnictwa, autorzy, profesorowie nauk humanistycznych oraz redaktorzy naczelni tytułów naukowych, kulturalnych, politycznych i społecznych oraz zarząd Fundacji Identitas. Do konkursu można zgłaszać tylko oryginalne prace autorów żyjących i publikujących w języku polskim. Do konkursu nie można zgłaszać wznowień publikacji oraz prac zbiorowych.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

Strona internetowa Nagrody IdentitasPrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...