środa, 24 sierpnia 2016


Logo konkursu Zabawka przyjazna dziecku
Do 31 października 2016 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach IX edycji konkursu Zabawka przyjazna dziecku. Celem konkursu jest wyłonienie i promowanie najlepszych zabawek polskich projektantów i twórców ludowych. Pula nagród w konkursie dla zwycięskich prac wynosi 11 000 zł.

Zgodnie z informacjami organizatora, którym jest Muzeum Zabawy i Zabawek z siedzibą w Kielcach, do konkursu mogą przystąpić:
  • wszyscy chętni pełnoletni a w szczególności: artyści, projektanci lub studia projektowe (zgłaszający do konkursu unikaty-zabawki wytworzone w jednym czy kilku egzemplarzach), rzemieślnicy wytwarzający na zamówienie lub w krótkich seriach(nie w sposób przemysłowy) zabawki artystyczne, pełnoletni uczniowie i absolwenci szkół plastycznych, studenci kierunków plastycznych wyższych uczelni (prace dyplomowe, prototypy);
  • twórcy ludowi;
  • projektanci, studia projektowe zabawek wdrożonych do masowej produkcji (więcej niż 100 egzemplarzy rocznie), zgłoszeni samodzielnie lub przez producenta.
Przedmiotem konkursu mogą być wszystkie rodzaje zabawek oraz gier (zręcznościowych, planszowych, logicznych), książki, programy multimedialne dla dzieci.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...