czwartek, 24 listopada 2016


I Międzynarodowe Triennale Grafiki - fragment plakatu
Do 10 lutego 2017 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu I Międzynarodowe Triennale Grafiki - Cieszyn 2017. Tematem triennale będzie "W poszukiwaniu niemożliwego" Konkurs, który adresowany jest m.in. do studentów uczelni publicznych oraz niepublicznych. Organizator przewiduje dyplomy honorowe oraz nagrody rzeczowe. Zdobywca Grand Prix I Międzynarodowego Triennale Grafiki w Cieszynie zostanie zaproszony do zorganizowania wystawy indywidualnej w wybranej przez organizatora galerii.

Zgodnie z informacjami organizatorów konkurs obejmuje szeroko rozumianą grafikę (grafika tradycyjna i z wykorzystaniem grafiki cyfrowej). Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 4 prace, które mają dotyczyć fantastyki, magii i współczesności, a także pozytywnych i negatywnych skutków postępu technologicznego. Do konkursu mogą zostać też zgłoszone prace mające charakter abstrakcyjny, odbiegający od tematu, ukazujące indywidualne upodobania twórcy.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.


I Międzynarodowe Triennale Grafiki - plakat
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...