poniedziałek, 21 sierpnia 2017


Logo Start in Poland
Od 4 września 2017 r. do 19 września 2017 r. trwa nabór wniosków w ramach PFR Biznest FIZ – pierwszego w Polsce funduszu funduszy (Fund of Funds), mającego na celu wsparcie aktywności inwestycyjnej Aniołów Biznesu, którzy inwestują w innowacyjne spółki na wczesnym etapie rozwoju.

Jak informują organizatorzy:
W ramach PFR Biznest FIZ utworzone zostaną fundusze koinwestycyjne, o kapitalizacji od 5 do 30 mln zł, współpracujące z Aniołami Biznesu. Inwestycje w spółki będą dokonywane w proporcji 50:50. Połowa środków pochodzić będzie od funduszy koinwestycyjnych utworzonych przez PFR Biznest FIZ oraz przez wybranych Aniołów Biznesu lub przez podmioty zarządzające. Druga połowa to prywatne środki Aniołów Biznesu.
Młode innowacyjne firmy otrzymają dostęp do finansowania w postaci inwestycji kapitałowej (np. objęcie udziałów/akcji) lub quasi-kapitałowej (np. pożyczka zamienna na udziały) w wysokości ok. 500 mln zł. Inwestycje w pojedyncze firmy wyniosą do 4 mln zł.


PFR Biznest FIT realizowany jest w ramach programu Start in Poland - kliknij i przeczytaj szczegóły.Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...