czwartek, 21 grudnia 2017


http://www.granty-na-badania.com/2017/12/adamed-smartup-iv-edycja.html
Do 16 stycznia 2018 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach IV edycji konkursu ADAMED SmartUP. Konkurs adresowany jest do młodzieży w wieku 15 -19 lat, uczęszczającej do szkół ponadgimnazjalnych oraz do trzecich klas szkół gimnazjalnych, szczególnie zainteresowanej naukami ścisłymi i przyrodniczymi. W ramach konkursu można wygrać udział w wakacyjnym obozie naukowym.

W celu wzięcia udziału w konkursie, należy dokonać rejestracji na stronie adamedsmartup.pl/gra-rekrutacyjna/. Następnie konieczne będzie wzięcie udziału w grze rekrutacyjnej. Uczestnictwo w grze
polega na rozwiązywaniu zadań z zakresu nauk ścisłych i przyrodniczych.

Spośród Laureatów Programu uczestniczących w Obozie Naukowym, Rada Naukowa Programu wybierze osoby wyróżniające się, którym Organizator zaproponuje 10-miesięczną pomoc merytoryczną w postaci konsultacji edukacyjnych w okresie od 1.10.2018 r. do 31.07.2019 r.

Spośród osób uczestniczących w konsultacjach edukacyjnych , o których mowa w powyżej Rada Naukowa Programu może wybrać osoby posiadające wybitną wiedzę, motywację i zdolności, którym Organizator zaproponuje sfinansowanie stypendium naukowego. W takim przypadku Organizator złoży Laureatowi indywidualną ofertę podpisania umowy o finansowanie nauki.

Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...