wtorek, 23 kwietnia 2013


Narodwe Centrum Nauki organizuje dni otwarte
W dniach 8-9 maja Narodowe Centrum Nauki organizuje w Katowicach dni otwarte. Pierwszy dzień imprezy adresowany będzie do naukowców zainteresowanych aplikowaniem w konkursach na granty, których organizatorem jest NCN. Spotkania z wnioskodawcami będą odbywały się w godzinach 14:00 - 16:00 zgodnie z następującym planem.

  • Nauki Humanistyczne, Społeczne i o Sztuce - aula A, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, budynek A, ul. Bogucicka 3, Katowice.        
  • Nauki Ścisłe i Techniczne - aula B, Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej, ul. Konarskiego 18B, Gliwice.
  • Nauki o Życiu - aula im. W. Zahorskiego, Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Medyków 18, Katowice.
  • Seminarium pt. Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce - aula im. K. Popiołka, I p., Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego, ul. Bankowa 11, Katowice.
W każdym spotkaniu wezmą udział koordynatorzy dyscyplin NCN i przedstawiciele Rady NCN, którzy w pierwszej części przedstawią formułę konkursów organizowanych przez NCN. W drugiej części spotkania przewidziano czas na pytania wnioskodawców. Celem spotkania jest pomoc w wyjaśnieniu wątpliwości, jakie mogą pojawić się w trakcie przygotowywania wniosków oraz przybliżenie kryteria oceny wniosków i zasady finansowania przez NCN projektów.

Wstęp na spotkania nie wymaga wcześniejszej rejestracji.


Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...