czwartek, 6 czerwca 2013


Innowator Mazowsza - Innowacyjny Młody Naukowiec
Dotarł do nas mail z informacją dotyczącą organizowanego w ramach konkursu "Innowator Mazowsza" konkursu "Innowacyjny Młody Naukowiec". Kolejna edycja konkurs, którego adresatami są młodzi naukowcy z terenu Mazowsza, zostanie otwarta w drugiej połowie czerwca 2013 r

Konkurs skierowany jest do młodych naukowców (poniżej 35. roku życia), którzy w przeciągu ostatnich trzech lat uzyskali stopień doktora, a w swojej pracy podejmowali tematykę innowacyjności.

Poniżej pełna treść informacji.

Uprzejmie informujemy, iż Departament Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie wzorem lat poprzednich planuje realizację kolejnej edycji Konkursu „Innowator Mazowsza”, w kategorii „Innowacyjny Młody Naukowiec”.

Wychodząc naprzeciw przyszłym uczestnikom i mając na uwadze konieczność zaplanowania przez nich działań związanych z udziałem w konkursie informuję o zbliżającym się terminie ogłoszenia naboru wniosków aplikacyjnych w ramach V edycji Konkursu „Innowator Mazowsza”. Wzór wniosku oraz niezbędne informacje zostaną zamieszczone na stronach internetowych: www.msodi.mazovia.pl oraz www.innowacyjni.mazovia.pl w drugiej połowie czerwca 2013 r.

Jednocześnie powiadamiamy, że podobnie jak w poprzednich edycjach, realizacja Konkursu wyłoni twórczo myślących, kreatywnych autorów najlepszych osiągnięć naukowych udokumentowanych w postaci prac doktorskich, zawierających innowacyjne rozwiązania nadające się do zastosowania w praktyce. Na wyłonionych przez Ekspertów Laureatów w kategorii „Innowacyjny Młody Naukowiec” oprócz prestiżu i satysfakcji czekają nagrody finansowe.
Strona internetowa konkursu Innowacyjny Młody Naukowiec

Aktualizacja 25 czerwca 2013 r.
Ruszył nabór wniosków - więcej szczegółów: kliknij!Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...