piątek, 19 lipca 2013


Do 30 października 2013 r. studenci i doktoranci mogą zgłaszać swoje propozycje do konkursu "Debiut naukowy 2013 - zrównoważony rozwój", którego organizatorem jest  Biuro prof. dr hab. inż. Jerzego Buzka – Posła do Parlamentu Europejskiego w Raciborzu. W ramach konkursu  można uzyskać możliwość debiutu w książce o profilu  naukowym, a jednocześnie w recenzowanym sprawozdaniu z międzynarodowej konferencji naukowej.

Każdy uczestnik może przysłać własny artykuł, w którym przedstawi swój pogląd, pomysł, punkt widzenia, o dowolnej tematyce i profilu, pod warunkiem, że będzie się odnosił do pojęcia "zrównoważonego rozwoju". Esej powinien mieć charakter naukowy i zawierać w sobie nurt/aspekt innowacyjny.

Projekt ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć wszyscy studenci (I, II i III stopnia). Autorzy 3 najciekawszych prac – zostaną zaproszeni do odwiedzenia Parlamentu Europejskiego przez prof. Jerzego Buzka. Ponadto przewidziane są nagrody rzeczowe dla autorów prac zakwalifikowanych do publikacji. Autorzy prac zakwalifikowanych do wydania książkowego zostają zaproszeni do prezentacji swojego artykułu, podczas międzynarodowej konferencji naukowej, która odbędzie się z udziałem specjalnych gości, recenzentów i Rady Naukowej na początku 2014 roku. O terminie wszyscy uczestnicy zostaną powiadomieni drogą mailową lub pocztą.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po 20 grudnia 2013 r. na stronie internetowej www.buzek.pl.


Grafika we wpisie pochodzi z domeny publicznej.Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...