piątek, 5 lipca 2013


Logo Fundacji na rzecz Nauki Polskiej
Jak informuje na swojej stronie internetowej Fundacja na rzecz Nauki Polskiej, istnieje szansa, że jeszcze w tym roku zostanie uruchomiony dodatkowy nabór wniosków w ramach konkursów POMOST oraz HOMING PLUS. Fundacja obecnie oczekuje na przyznanie dodatkowych środków na te konkursy z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Decyzja o otwarciu dodatkowego naboru ma zostać podjęta najpóźniej do 14 sierpnia 2013 r. Jeżeli będzie ona pozytywna, nabór wniosków będzie trwał do 15 października 2013 r. Z propozycjami projektów do finansowania będą się mogli wówczas zgłaszać naukowcy z dziedzin bio, info i techno.

POMOST - Grant dla rodziców, którego celem jest ułatwienie powrót do pracy naukowej oraz wspierający kobiety w ciąży pracujące naukowo. Celem programu jest także umożliwienie najlepszym naukowcom wychowującym małe dzieci, powrót do zaawansowanej pracy naukowej oraz ułatwienie kobietom w ciąży prowadzenia projektów badawczych finansowanych ze źródeł zewnętrznych.

HOMING PLUS - Program skierowany do młodych naukowców, którzy są do 4 lat po obronie doktoratu. Jego celem jest zachęcenie ich do powrotu do Polski (w przypadku uczonych polskich) lub przyjazdu do Polski (w przypadku uczonych z zagranicy). Nabór wniosków corocznie wiosną.Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...