poniedziałek, 26 sierpnia 2013


Logo Fundacji Canon
Do 15 września 2013 r. można składać wnioski w ramach konkursu organizowanego przez Fundację Canon. Research Fellowship to program grantowy Fundacji Canon „Canon Fundation in Europe” adresowany do wysoko wykwalifikowanych naukowców różnych specjalizacji z Europy oraz Japonii, którzy zainteresowani są prowadzeniem swoich badań w Japonii.

Uczestnicy programu mają możliwość zdobycia doświadczenia i poszerzenia swojej naukowej wiedzy podczas pobytu w Japonii  przez okres od trzech miesięcy do jednego roku. W tym czasie stypendyści otrzymają od Fundacji Canon wsparcie finansowe w wysokości od 22500 do 27500 euro rocznie (w przypadku krótszego czasu stypendium, w odpowiednio proporcjonalnej wysokości).

Wnioski mogą być składane przez osoby ze stopnie zawodowym magistra lub stopniem naukowym doktora. Od momentu uzyskania jednego z nich, nie może minąć więcej niż 10 lat. Realizacja wnioskowanego projektu może się rozpocząć najwcześniej od 1 stycznia po roku złożenia wniosku. Każdego roku Fundacja Canon przyznaje do 15 stypendiów.
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...