poniedziałek, 30 września 2013


Logo portalu Archiwa Przełomu
Do 6 listopada 2013 r. można zgłaszać swoje propozycje w ramach konkursu na interfejs graficzny - szatę graficzną - portalu Archiwa Przełomu. Organizatorem konkursu są Kancelaria Senatu oraz Kancelaria Prezydenta RP. Do udziału w konkursie zaproszeni są m.in. studenci informatyki i sztuk pięknych.

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę finansową w wysokości 4000 zł oraz zostanie zaproszony do współpracy przy tworzeniu szaty graficznej serwisu internetowego. W konkursie mogą brać udział studenci z uczelni publicznych i niepublicznych. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić do trzech projektów. Muszą być one przygotowane indywidualnie - zabronione jest składanie projektów grupowych. 

Szczegółowe wytyczne dotyczące zgłaszanej prace można znaleźć w regulaminie konkursu (kliknij!).

Zgodnie z regulaminem konkursu:
Zwycięski projekt interfejsu strony głównej stanie się własnością Kancelarii Senatu. Jest to jednoznaczne z przejęciem przez Organizatora na wyłączność majątkowych praw autorskich, zależnego prawa autorskiego do projektu praz możliwością wykorzystania go dla potrzeb Kancelarii Senatu. Autor zwycięskiego projektu zobowiązany jest do podpisania z Kancelarią Senatu umowy o przeniesieniu autorskich praw majątkowych na jej rzecz.
Strona internetowa konkursuPrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...