wtorek, 24 września 2013


Logo programu Straż sukcesem naukowca
W dniach 15-25 października 2013 r. można zgłaszać się do projektu Staż sukcesem naukowca, który realizowany jest na Mazowszu przez Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości. Adresatami projektu są pracownicy naukowi i naukowo-dydaktyczni zatrudnieni w mazowieckich jednostkach naukowych.

Zgłaszająca się osoba musi być zatrudniona na stanowisku profesora zwyczajnego, profesora nadzwyczajnego, profesora wizytującego, adiunkta lub asystenta. W ramach stażu 60 naukowców zostanie skierowanych do firm z Mazowsza. Jak wyjaśniają organizatorzy projektu:
Staż w wybranym mazowieckim mikro-, małym lub średnim przedsiębiorstwie to okazja do sprawdzenia w praktyce wiedzy oraz umiejętności, jakie pracownicy naukowi oraz pracownicy naukowo-dydaktyczni zdobyli na uczelni.
Staż trwa od 4 do 6 miesięcy i obejmuje 100 godzin w każdym miesiącu. W trakcie trwania stażu, jego uczestnik otrzymuje wynagrodzenie 3500 zł miesięcznie. W naborze wniosków preferowani będą młodzi naukowcy, będący laureatami krajowych i międzynarodowych konkursów oraz posiadający zgłoszenia patentowe.

Kolejny - ostatni - nabór wniosków zostanie przeprowadzony w styczniu i lutym 2014 r.Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...