piątek, 13 września 2013


Logo Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie
Do 13 października 2013 r. można zgłaszać swoje pomysły do konkursu The Next Big Thing, którego organizatorami są Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie oraz Konsulat Generalny Stanów Zjednoczonych w Krakowie. Konkurs adresowany jest do studentów i doktorantów, którzy chcieliby realizować swój innowacyjny pomysł na założenie firmy.

Wśród zgłoszonych propozycji, wybranych zostanie pięć najlepszych. Zostaną one zakwalifikowane do finału konkursu, który odbędzie się w ramach I edycji PAMI: Polsko-Amerykańskiego Mostu Innowacji - dwudniowego wydarzenia organizowanego na AGH pod koniec października, w którym udział wezmą przedsiębiorcy, naukowcy i wykładowcy z Polski i z USA (m.in. z Uniwersytetu w Berkeley i Uniwersytetu Stanforda).

W czasie trwania PAMI autorzy pięciu najlepszych projektów, będą mieli pięć minut na przekonanie do swojego pomysłu przedstawicieli jury. Laureaci konkursu otrzymają następujące nagrody:
  • I miejsce - 10000 zł;
  • II miejsce - 6000 zł;
  • III miejsce - 3000 zł.
Konkurs ma charakter otwarty i wystartować w nim mogą studenci i doktoranci wszystkich uczelni, twórcy innowacyjnych pomysłów i związanych z nimi rozwiązań w dowolnych dziedzinach.Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...