piątek, 4 października 2013


Logo firmy Velux
Do 3 marca 2014 r. można zgłaszać się do udziału w VI edycji konkursu International VELUX Award. Konkurs adresowany jest do studentów wydziałów architektury z całego świata. Łączna pula nagród w konkursie wynosi 30 000 euro. Do konkursu można zgłaszać się indywidualnie lub zespołowo.

Konkurs organizowany jest co dwa lata i jego adresatami są studenci wydziałów architektury. Każda edycja konkursu ma swój motyw przewodni. W obecnej edycji:
Motyw przewodni konkursu – „Light of Tomorrow” – ma zachęcać do licznych interpretacji zagadnienia, zgłębiania sposobów wykorzystania światła dziennego w architekturze zgodnie z zasadami estetyki, funkcjonalności oraz zrównoważonego rozwoju. Otwarta formuła pozwala uczestnikom na wykazanie się nieskrępowaną inwencją twórczą.
Organizatorzy przedstawiają również cel konkursu:
zwrócenie uwagi na znaczenie światła dziennego, wykorzystywanie naturalnych źródeł energii oraz ideę zrównoważonego rozwoju we współczesnej architekturze
Zgłoszenie do konkursu należy dokonać na stronie iva.velux.com. Szczegółowe informacje związane z wymaganiami konkursowymi dostępne są po dokonaniu rejestracji. Termin dokonania rejestracji upływa 3 marca 2014 r. Termin składania prac - 2 maja 2014 r. 

Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...