wtorek, 15 października 2013


Logo konkursu zacznij.biz
Do 12 listopada 2013 r. można zgłaszać swoje propozycje do konkursu Zacznij.biz. Konkurs adresowany jest m.in. do pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów kierunków technicznych, którzy opracowali innowacyjny projekt i chcą przekształcić go w przedsięwzięcie biznesowe przy wsparciu finansowym i merytorycznym inwestorów prywatnych. Organizatorem konkursu są Konfederacja Lewiatan oraz Lewiatan Business Angels.

Jak informują na swojej stronie internetowej organizatorzy konkursu:
Konkurs to niepowtarzalna okazja, by wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, których celem jest przełożenie pomysłu na biznes poprzez m.in. spojrzenie perspektywą wartości dla użytkownika, skonfrontowanie produktu/usługi z rynkiem i konkurencją oraz przede wszystkim opracowanie modelu biznesowego. Dzięki warsztatom uczestnicy Zacznij.biz zdobędą wiedzę i umiejętności, które pomogą w rozwoju przedsięwzięć oraz zwiększają ich szanse na pozyskanie wsparcia kapitałowego. Warsztaty pomogą również zdobyć umiejętności przydatne w skutecznej prezentacji pomysłu inwestorowi. O sukcesie innowacyjnego projektu decyduje bowiem nie tylko sam pomysł lecz także sposób w jaki zostanie on zaprezentowany potencjalnemu inwestorowi.
W ramach konkursu jego uczestnicy otrzymują możliwość pozyskania inwestora oraz zrealizowania swojego projektu. Uczestnicy zdobywają także wiedzę, która może być pomocna do odniesienia ekonomicznego sukcesu ich projektów. Jak zapewniają organizatorzy, uczestnicy konkursu nawiążą również wartościowe kontakty z ludźmi ze świata nauki i biznesu.

Konkurs będzie składał się z czterech etapów. Na etapie III i IV uczestnicy będą musieli prezentować swoje projekty przed jury.

Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...