środa, 13 listopada 2013


Herb województwa podlaskiego
Do 3 grudnia 2013 r. doktoranci z województwa podlaskiego mogą składać wnioski o stypendia. Laureaci konkursu otrzymają 12-miesięczne stypendium o wysokości 4 400 zł miesięcznie każde. Konkurs adresowany jest do uczestników krajowych stacjonarnych lub niestacjonarnych studiów oraz osób, których przewód doktorski został wszczęty na krajowej uczelni wyższej na kierunku, który został uznany za istotny z punktu widzenia Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Podlaskiego.

Listę kierunków uznanych za istotne z punktu widzenia Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Podlaskiego można znaleźć klikając w ten link.

Laureaci konkursu oprócz stypendium otrzymają możliwość udziału w szkoleniach i seminariach z zakresu komercjalizacji wiedzy oraz współpracę z przedsiębiorcami i jednostkami badawczo-wdrożeniowymi z województwa podlaskiego.

Wnioski o przyznanie stypendium wraz z odpowiednimi załącznikami należy składać w kopercie zamkniętej osobiście, kurierem lub pocztą w terminie od dnia 6 listopada 2013 r. do dnia 3 grudnia 2013 r. do godziny 15.30 (z dopiskiem na kopercie „Stypendia dla doktorantów województwa podlaskiego”) w sekretariacie Departamentu Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, pokój 314A, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, 15 – 888 Białystok. Wnioski, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu).

Strona internetowa konkursu dla doktorantów z Podlasia
Relacja wideo z konferencji inaugurującej nabór wnioskówPrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...