piątek, 22 listopada 2013


Logo firmy Amgen
Do 3 lutego 2014 r. można składać wnioski na udział w Amgen Scholars Program. Program umożliwia studentom prowadzenie badań naukowych na najlepszych uczelniach Europy. Konkurs adresowany jest do studentów farmacji, chemii, biologii, biotechnologii, bioinżynierii i dziedzin pokrewnych, którzy planują uzyskanie stopnia doktora.

W obecnym naborze wniosków możliwe jest ubieganie się o otrzymanie stypendium, które umożliwi wyjazd na jedną z następujących uczelni:
  • Karolinska Institutet (Szwecja) - przyznanych zostanie 25 stypendiów o miesięcznej wysokości ok. 1 130 euro każde. Czas trwania stypendium wynosi osiem tygodni. Więcej informacji na stronie internetowej Karolinska Institutet.
  • Uniwersytet Ludwiga Maximiliana (Niemcy) - przyznanych zostanie 25 stypendiów. Czas trwania stypendium wynosi dziesięć tygodni. Więcej informacji na stronie internetowej Uniwersytetu Ludwika Maxilimialana.
  • Uniwersytet Cambridge (Wielka Brytania) - przyznanych zostanie 25 stypendiów o wysokości 1 080 funtów każde. Istnieje również możliwość zwrotu kosztów dojazdu w wysokości do 200 funtów. Więcej informacji na stronie internetowej Uniwersytetu Cambridge.
Dokumenty, które należy składać w procedurze rekrutacyjnej, ustalane są indywidualnie przez jednostkę naukową, do której składany jest wniosek. Można składać wnioski do więcej niż jednej uczelni równocześnie. Każdy wniosek należy wówczas składać indywidualnie do danej jednostki naukowej.
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...