środa, 20 listopada 2013


Pod koniec października opublikowaliśmy zbiorczą informację o konkursach, w których młodzi naukowcy mogą starać się o granty i stypendia. Wpis ten cały czas cieszy się bardzo duża popularnością wśród naszych Czytelników. Dlatego ponownie postanowiliśmy pomóc Wam w poszukiwaniu odpowiedniego konkursu. Efektem jest infografika, w której prezentujemy zestawienie najpopularniejszych konkursów dla studentów, doktorantów i młodych doktorów. 

Przygotowana infografika przedstawia tylko najpopularniejsze konkursy. Aktualne informacje o wielu innych źródłach finansowania dla studentów, doktorantów i doktorów można znaleźć codziennie na naszej stronie. Polecamy także śledzenie wpisów w naszym serwisie z tagami studenci, praca magisterskaabsolwenci, doktoranci, młodzi naukowcy oraz staże.


Infografika dostępna jest na licencji CC BY 3.0 PL, a więc możecie ją wykorzystywać i rozpowszechniać w dowolnie wybrany sposób. Grafikę można zobaczyć w pełnym rozmiarze, klikając w jej miniaturkę poniżej lub klikając w ten link.

Zdjęcie we wpisie: Some rights reserved by epSos.dePrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...