piątek, 8 listopada 2013


Logo International Transport Forum
Do 7 lutego 2014 r. można zgłaszać kandydatów do konkursu na Nagrodę Roku dla Młodego Naukowca, którego organizatorem jest Międzynarodowe Forum Transportu. Celem konkursu jest wyłonienie młodego naukowca, którego badania przyczyniły się w znaczący sposób do rozwoju dziedziny transportu. Laureat konkursu otrzyma 5 000 euro.

Wnioski mogą składać naukowcy, którzy nie ukończyli 35. roku życia i prowadzili istotne dla rozwoju transportu badania w przedsiębiorstwie, instytucji, uczelni lub firmie doradczej (i/lub konsultingowej). Zgłaszana praca badawcza powinna dotyczyć tematu wyznaczonego przez International Transport Forum na 2014 r. "Transport w zmieniającym się świecie". Praca może podejmować zagadnienia dotyczące związków transportu z socjologia, kontekstem ekonomicznym, geograficznym, historycznym, demograficznym oraz politycznym.

Laureat konkursu oprócz nagrody finansowej otrzyma również zaproszenie na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się w Lipsku, w Niemczech, podczas Międzynarodowego Forum Transportu, w terminie od 21 do 23 maja 2014 roku.


Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...