poniedziałek, 11 listopada 2013


Logo strony www.granty-na-badania.com
Każdego dnia staramy się przekazywać informacje, które mogą być pomocne dla naukowców, na każdym etapie ich kariery naukowej. Dostarczamy wiadomości o konkursach na granty, stypendia, staże, praktyki oraz finansowaniu firm akademickich. Dodatkowo podpowiadamy także, jak rozwijać zarówno swoje umiejętności związane z pisaniem tekstów naukowych i wniosków o granty oraz zdolności interpersonalne. W tym wpisie chcemy Wam podpowiedzieć w jaki sposób nie przegapicie żadnej z naszych wiadomości.

We współczesnym świecie odbiorca sam decyduje kiedy, gdzie i w jaki sposób dotrze do interesujących go informacji. Wychodząc temu naprzeciw, przedstawiamy wszystkie kanały, którymi można być na bieżąco z wiadomościami ze stronywww.granty-na-badania.com.

Logo portalu Facebook
Nasze wpisy na facebooku codziennie docierają do ponad 5 000 użytkowników. Na portalu tym prezentujemy również informacje, które nie trafiają na naszą stronę. Polecamy tam najciekawsze linki, zaproszenia na szkolenia i seminaria, które mogą spotkać się z Waszym zainteresowaniem. To dla nas również dobre źródło kontaktu z Czytelnikami. Właśnie na naszym profilu na facebooku pojawiła się sugestia, że konkursy powinniśmy zapowiadać z większym wyprzedzeniem i przygotowywać ich zbiorcze zestawienia. Stąd też narodził się pomysł na założenie kalendarza konkursowego, który na początku listopada pojawił się na naszej stronie. Zawsze możecie więc polubić nasz profil.


Logo portalu Twitter
Twitter wykorzystujemy do przekazywania krótkich, ale treściwych informacji o najnowszych konkursach oraz ciekawych artykułach, które pojawiają się na naszej stronie. Śledząc profil @Grantynabadania na pewno nie przegapicie żadnej informacji o grantach, stypendiach i konkursach.Logo portalu Google+
Google+ to kolejne miejsce, w którym informujemy o najnowszych wpisach z serwisu www.granty-na-badania.com. Jeżeli jesteście użytkownikami tego serwisu, to zachęcamy do dodania nas do swoich kręgów. Znajdziecie nas pod adresem https://plus.google.com/+Granty-na-badania


Logo RSS
Informacje z www.granty-na-badania.com możecie czytać również wykorzystując wszstkie aplikacje, które obsługują kanały RSS. Wystarczy tylko, że klikniecie w link naszego kanału RSS. W ten sposób będziecie mieli pewność, że nie przegapicie żadnej istotnej wiadomości i przeczytacie ją w wygodny dla siebie sposób.

Jeśli preferujecie kontakt drogą mailową, mamy coś dla Was. Za pośrednictwem maila również możecie otrzymywać powiadomienia o każdej informacji, która pojawia się na naszej stronie. Wystarczy, że wypełnicie poniższy formularz i zapiszecie się na newsletter. Newsletter wysyłany jest tylko wówczas, gdy na stronie pojawi się nowy wpis. Jeżeli danego dnia jest więcej informacji, powiadomienie o nich przychodzi w jednym zbiorczym mailu. Ten rozsyłany jest ok. 3:00. Rano najnowsze informacje są więc w Waszych skrzynkach pocztowych.

Podaj swój adres email:Logo Kalendarza GoogleKalendarz z terminami wszystkich konkursów, o których pisaliśmy na stronie, to efekt uwag naszych Czytelników. W kalendarzu można dokładnie zobaczyć, kiedy upływa termin składania wniosków w poszczególnym konkursie. Przy każdym wpisie znajduje się także link do pełnej informacji o konkursie.


Grafika koperty we wpisie pochodzi z domeny publicznej


Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom