wtorek, 5 listopada 2013


W listopadzie studenci, doktoranci i pracownicy naukowi z polskich uczelni będą mieli wiele okazji do zdobycia pieniędzy a swoje badania naukowe. Prowadzony będzie bowiem nabór wniosków w kilkudziesięciu konkursach. W celu ułatwienia znalezienia odpowiedniego konkursu, przygotowaliśmy specjalną infografikę, na której umieściliśmy listopadowe konkursy.

Infografika ma charakter osi czasu. Wyszczególnione zostały dni, w których upływa termin składania wniosków w poszczególnych konkursach. Przygotowaliśmy trzy wersje grafiki o identycznej treści. Format pdf umożliwia przejście do szczegółowej informacji o każdym z konkursów, po naciśnięciu jego loga oraz jego nazwy. Takie same możliwości ma plik przygotowany w Lucidchart. Plik png jest zaś wizualizacją listy konkursów.

Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 5 listopada 2013 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkurach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com. Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy. Kalendarz można znaleźć w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy oraz w prawej kolumnie każdej strony.mind mapping software

Grafika we wpisie pochodzi z domeny publicznejPrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...