piątek, 29 listopada 2013


Koniec roku kalendarzowego nie oznacza zakończenia szans na granty i stypendia dla studentów, doktorantów i pracowników naukowych. W celu ułatwienia zaplanowania prac nad wnioskami, przygotowaliśmy tradycyjną infografikę, na której znajdują się informacje o konkursach, które zostaną zamknięte w grudniu 2013 r.

W grudniu kończy się nabór wniosków w najpopularniejszych konkursach Narodowego Centrum Nauki - Opus 6, Preludium 6 i Sonata 6. Zamknięty zostanie także nabór wniosków w ramach konkursu Ministerstwa Spraw Zagranicznych Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2014 r. Budżet tego konkursu wynosi blisko 60 mln zł. Na początku grudnia upłynie również termin składania wniosków w ramach tzw. małych grantów z Funduszu Wyszehradzkiego.

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 29 listopada 2013 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkurach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com. Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - również z 2014 r.. Kalendarz można znaleźć w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy oraz w prawej kolumnie każdej strony.Zdjęcie we wpisie: Some rights reserved by Tax CreditsPrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...