wtorek, 24 grudnia 2013


Logo programu Innowacje Społeczne
Od 10 lutego 2014 r. do 26 marca 2014 r. (godz. 16:00) będzie trwał nabór wniosków w ramach drugiej edycji konkursu Innowacje Społeczne, którego organizatorem jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Celem konkursu jest wsparcie sektora nauki, otoczenia gospodarczego oraz sektora organizacji pozarządowych w zakresie podejmowania i realizacji innowacyjnych działań i inicjatyw społecznych, bazujących na osiągnięciach nauki i techniki.

Wnioski mogą być składane przez konsorcja, w skład których wchodzą co najmniej jedna jednostka naukowa, co najmniej jeden przedsiębiorca lub co najmniej dwie jednostki naukowe. W skład konsorcjum obowiązkowo musi wchodzić organizacją pozarządowa, która posiada osobowość prawną i mającej siedzibę na terytorium RP. Organizacja pozarządowa musi być liderem konsorcjum.

Zgodnie z informacjami organizatorów:
Program jest skierowany do jednostek podejmujących działania, które mają stymulować rozwój społeczny oraz poprawę jakości życia społeczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem tych grup i obszarów, w których istnieje wyjątkowa potrzeba innowacyjnych rozwiązań i podejmowania nowych inicjatyw społecznych.
Budżet składanego wniosku może wynosić od 50 000 zł do 1 000 000 zł. Zgłaszany projekt może trwać od 12 do 36 miesięcy (w uzasadnionych przypadkach możliwe jest przedłużenie czasu trwania projektu do 48 miesięcy). Budżet całego konkursu wynosi 10 000 000 zł.

Wnioski należy składać za pośrednictwem generatora, który znajduje się pod adresem https://is.ncbr.gov.pl.
Print Friendly and PDF
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...