czwartek, 5 grudnia 2013


Some rights reserved by Ajith_chatie
Pod koniec października zaprezentowaliśmy Wam krótką publikację Jacoba Kraicera "The art of grantsmanship". Zawiera ona bardzo cenne podpowiedzi związane z pisaniem dobrych wniosków o grant na badania naukowe. Dziś postanowiliśmy przedstawić bardzo ważny fragment pracy Kraicera w formie graficznej. Efektem jest infografika "Dziesięć kroków - jak napisać dobry wniosek o grant badawczy".

W swojej pracy Jacob Kraicer, powołując się na Tutisa Vilisa, zaproponował kolejne etapy pracy nad wnioskiem o grant badawczy. Przygotowanie należy rozpocząć rok wcześniej, a kolejne kroki mają pomóc nam w napisaniu dobrego wniosku, który ma duże szanse na uzyskanie finansowania, a nam pozwoli na w miarę komfortową i swobodną pracę.

Rady Jacoba Kraicera prezentujemy poniżej w formie infografiki. Oczywiście są to tylko pewne wskazówki, które mogą być pomocne przy pracy nad wnioskiem o grant badawczy.


Infografika dostępna jest na licencji CC BY 3.0 PL, a więc możecie ją wykorzystywać i rozpowszechniać w dowolnie wybrany sposób. Grafikę można zobaczyć w pełnym rozmiarze, klikając w jej miniaturkę poniżej.Poniżej pełna wersja publikacji Jacoba Kraicera.


Zdjęcie we wpisie: Some rights reserved by Ajith_chatiePrint Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom