piątek, 13 grudnia 2013


Logo Fundacji na rzecz Nauki Polskiej
Do 31 grudnia 2013 r. młodzi naukowcy, którzy są laureatami bądź stypendystami konkursów organizowanych przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej, mogą składać wnioski w ramach konkursu SKILLS - Mentoring FNP. Wnioski mogą być składane prze osoby, które mają stopień naukowy doktora.

Zgodnie z informacjami Fundacji na rzecz Nauki Polskiej:
Celem programu jest umożliwienie jego uczestnikom (młodym naukowcom pracującym w Polsce) nawiązania kontaktów i współpracy mentoringowej z doświadczonymi uczonymi – z Polski lub z zagranicy – o uznanym dorobku naukowym. Program wspiera pracę w parach mentor-mentorowany tzw. one-to-one mentoring.
Mentorem może zostać osoba wskazana przez młodego naukowca, który składa wniosek. Potencjalny mentor musi być osobą o uznanej pozycji w międzynarodowym środowisku naukowym.

Laureaci konkursu Mentoring FNP uzyskają możliwość odbycia do czterech spotkań ze swoim mentorem. FNP zakupi bądź zrefunduje bilet na przejazd oraz w ramach limitu zwróci koszty noclegu, wyżywienia i transportu lokalnego poniesione na miejscu. Podstawą relacji mentoringowej jest plan współpracy opracowany wspólnie przez mentora i młodego naukowca. Plan musi obejmować okres od 12 do 24 miesięcy.Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...