poniedziałek, 30 grudnia 2013


Początek nowego roku kalendarzowego to dobra okazja by ponownie rozważyć możliwość uzyskania środków na prowadzenie badań naukowych. W celu ułatwienia znalezienia odpowiedniego konkursu, przygotowaliśmy infografikę, w której prezentujemy informacje o konkursach, które zostaną zamknięte w styczniu 2014 r.

W połowie stycznia kończy się nabór wniosków w popularnym konkursie Fundacji na rzecz Nauki Polskiej - Monografie. Konkursowe eldorado to jednak dwa ostatnie dni stycznia. W tym czasie zamknięty będzie nabór wniosków w siedmiu konkursach. Okazji tej nie powinni przegapić studenci, którzy wreszcie mogą zdobyć środki w wyczekiwanej trzeciej edycji Diamentowego Grantu. Na baczności muszą mieć się także naukowcy, którzy chcą złożyć wniosek w ramach ostatniej edycji Programu Badań Stosowanych od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Warto także pamiętać o prestiżowej nagrodzie Prezesa Rady Ministrów.

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 30 grudnia 2013 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com. Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - do maja 2014 r. Kalendarz można znaleźć w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy oraz w prawej kolumnie każdej strony.
Zdjęcie we wpisie: Some rights reserved by Tax CreditsPrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...