piątek, 24 stycznia 2014




Ostatni dzień stycznia to termin zamknięcia bardzo wielu konkursów, o których informowaliśmy już na łamach www.granty-na-badania.com. Pozostało więc jeszcze kilka dni na pracę nad wnioskami konkursowymi. By ułatwić znalezienie odpowiedniego konkursu, poniżej przedstawiamy skróconą informację o każdym z konkursów, który będzie zamknięty wraz z końcem stycznia.

Diamentowy Grant - konkurs dla studentów, którzy w 2013 r. ukończyli studia I stopnia lub III rok jednolitych studiów magisterskich. Na prowadzenie badań można otrzymać nawet 200 000 zł z czego 2 500 zł miesięcznie przeznaczone jest na wynagrodzenie dla młodego naukowca. Kliknij i przeczytaj więcej o Diamentowym Grancie.
 
Student Wynalazca - konkurs dla studentów studiów I, II i III stopnia, którzy są twórcami, współtwórcami wynalazku lub wzoru użytkowego i przemysłowego. Kliknij i przeczytaj więcej o konkursie Student Wynalazca.

Praca dla specjalistów od języka polskiego - okazja dla pracowników dydaktycznych - specjalistów w dziedzinie języka i literatury polski, którzy chcieliby pracować w zagranicznej jednostce naukowej. Kliknij i przeczytaj więcej o pracy dla specjalistów od języka polskiego.

Konkurs na prace naukowe - do konkursu można przesyłać licencjackie, magisterskie i doktorskie z zakresu systemów gwarantowania depozytów, restrukturyzacji lub uporządkowanej likwidacji instytucji finansowych, infrastruktury regulacyjnej systemu finansowego, problematyki bezpieczeństwa finansowego banków oraz stabilności finansowej. Do zdobycia do 15 000 zł. Kliknij i przeczytaj więcej  o konkursie na prace naukowe.

FameLab 2014 - konkurs dla naukowców, którzy chcą pokazać, że naukę można popularyzować i przekazywać informacje o niej w przystępny i zrozumiały sposób. Do zdobycia wielkie doświadczenie. Kliknij i przeczytaj więcej o FameLab 2014.

Lider Nauk Farmaceutycznych - konkurs na prace doktorskie, które miały charakter aplikacyjny oraz musiały zostać obronione w latach 2012-2013. Kliknij i przeczytaj więcej o Liderze Nauk Farmaceutycznych.

Nagrody Naukowe Premiera - premier przyznaje nagrody za działalność naukową, naukowo-techniczną lub artystyczną. Nagroda będzie przyznawana za wyróżnione rozprawy doktorskie, wysoko ocenione osiągnięcia będące podstawą nadania stopnia naukowego doktora habilitowanego lub stopnia doktora habilitowanego sztuki oraz osiągnięcia naukowe, naukowo-techniczne lub artystyczne. Kliknij i przeczytaj więcej o Nagrodach Naukowych Premiera.

Staże w Banku Światowym - staże dla studentów i doktorantów, którzy nie ukończyli 28. roku życia. Szansa na zdobycie wielu kontaktów i cennego doświadczenia. Kliknij i przeczytaj więcej o stażach w Banku Światowym.

Staże dla pracowników naukowych - pracownicy naukowi z jednostek naukowych z województwa wielkopolskiego mają szanse na odbycie płatnego stażu w przedsiębiorstwach. Miesiąc stażu to 5 500 zł wynagrodzenia dla naukowca. Kliknij i przeczytaj więcej o stażach dla pracowników naukowych.

Program Badań Stosowanych - trzecia edycja popularnego konkursu organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Tym razem na najlepsze projekty przeznaczone zostanie aż 200 000 000 zł. Kliknij i przeczytaj więcej o Programie Badań Stosowanych.


Zdjęcie we wpisie Some rights reserved by ##Erika**



Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.



0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...