czwartek, 23 stycznia 2014


Logo Narodowego Centrum Nauki
Narodowe Centrum Nauki opublikowało na swojej stronie internetowej listę projektów, które uzyskały finansowanie w ramach konkursów Maestro 5, Sonata Bis 3 oraz Harmonia 5. Nabór wniosków we wspomnianych konkursach trwał do 15 czerwca do 16 września 2013 r. Wyniki można znaleźć klikając w ten link.

W systemie www.osf.opi.org.pl  powinny także pojawić się recenzje wniosków. Szczególnie warto zapoznać się z nimi, jeśli wniosek nie uzyskał finansowania. W recenzji eksperci muszą bowiem uzasadnić swoją decyzję i wskazać słabe strony wniosku.  

Jednocześnie przypominamy, że do 17 marca 2014 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursów Etiuda 2, Fuga 3, Symfonia 2 i Tango 1.

Osobą, które planują składanie wniosków w obecnie otwartych konkursach, polecamy naszą bezpłatną publikację "Poradnik: Jak złożyć dobry wniosek do NCN?".

Możliwe jest także odwołanie się od decyzji NCN. Procedurę odwołania należy rozpocząć w ciągu 14 dni od wpłynięcia pisma z odmowną decyzją do jednostki naukowej, w której realizowany miał być projekt.
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...