wtorek, 21 stycznia 2014


Staże dla naukowców
Do 31 stycznia 2014 r. można składać wnioski w ramach programu "Staże i szkolenia praktyczne pracowników/nic naukowych placówek naukowych i pracowników/nic naukowych i naukowo-dydaktycznych uczelni w przedsiębiorstwach". Program skierowany jest do pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych, którzy są zatrudnieni w wielkopolskich jednostkach naukowych.

Osoba zakwalifikowana do udziału w projekcie będzie miała możliwość odbycia stażu w przedsiębiorstwie. Staż musi trwać od jednego do trzech miesięcy. W każdym miesiącu naukowiec musi przepracować w przedsiębiorstwie 100 godzin. Za każdy miesiąc trwania stażu jego uczestnik otrzyma
5 500 zł brutto. 

Zgodnie z regulaminem rekrutacji w stażach mogą brać udział:
pracownicy naukowi/e, naukowo - dydaktyczni/e i dydaktyczni/e - specjaliści/stki w określonej dziedzinie naukowej, zatrudnieni/one na wielkopolskich uczelniach wyższych, jednostkach naukowych lub instytutach badawczych na stanowisku asystenta, adiunkta lub profesora (w rozumieniu Ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o instytutach badawczych Dz. U. z 2010 Nr 96, poz. 618 art. 33 lub zgodnie z przepisami Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym: Dz. U. z 2005 Nr 164, poz. 1365, z późn. zm., art. 110 i 114), zainteresowanych stażem w przedsiębiorstwie oraz pracownicy/e przedsiębiorstw zainteresowani/e stażem w jednostce naukowej.
Na staż mogą zgłaszać się także doktoranci, ale pod warunkiem, że są zatrudnienie na jednej z wielkopolskich jednostek naukowych.

Kolejny nabór wniosków w ramach programu "Staże i szkolenia praktyczne pracowników/nic naukowych placówek naukowych i pracowników/nic naukowych i naukowo-dydaktycznych uczelni w przedsiębiorstwach" będzie trwał do 30 kwietnia 2014 r. 
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...