środa, 22 stycznia 2014


Logo konkursu Students Roadshow
Do 23 lutego 2014 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu Students Roadshow. Konkurs adresowany jest do studentów studiów licencjackich, magisterskich lub inżynierskich, którzy w dniu otwarcia konkursu (9 października 2013 r.) nie mieli ukończonego 25. roku życia. Laureaci konkursu otrzymają możliwość odbycia przynajmniej miesięcznego stażu z wynagrodzeniem 2 000 zł miesięcznie.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym z nich konieczne jest rozwiązanie zadania, które przygotowali organizatorzy. Dotyczy ono następującego zagadnienia:
Twoim zadaniem jest zaplanowanie szeregu działań marketingowych mających na celu wprowadzenie na rynek nowego serwisu. Twoja koncepcja w szczególności powinna obejmować cele podejmowanych akcji, analizę sytuacji rynkowej i grupy docelowej oraz opis poszczególnych działań. Nie zapomnij o harmonogramie przygotowania do akcji oraz cenniku usług.
Proponowane rozwiązanie należy przesłać wypełniając formularz z zadaniem konkursowym. Konieczne jest także dołączenie aktualnego CV kandydata. Zgodnie z regulaminem konkursu przy ocenie nadesłanych prac, pod uwagę będą brane następujące czynniki:
  • kreatywność; 
  • kompleksowość przedstawionego planu działań;
  • przejrzysta prezentacja konceptu zawartego w zadaniu konkursowym;
  • realna możliwość wprowadzenia w życie rozwiązań zaproponowanych w zadaniu konkursowym;
  • dodatkowym atutem uczestnika będą informacje zamieszone w CV.
Osoby, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu zostaną zaproszone do przygotowania 15 minutowej prezentacji zadania konkursowego podczas Gali Finałowej Konkursu, która odbędzie się dnia 12 marca 2014 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w  Poznaniu.

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają możliwość odbycia płatnego dwumiesięcznego stażu w Grupie Allegro Sp. z o.o. , PayU S.A. bądź Fashion Days Sp. z o.o. w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2014 r. Przyznane zostaną także nagrody rzeczowe.

Regulamin konkursu Students RoadshowPrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...