piątek, 31 stycznia 2014
W lutym 2014 r. naukowcy znów mają bardzo dużo konkursów, w których mogą starać się o zdobycie środków na prowadzenie badań naukowych. Pojawiły się także okazje na odbycie staży zarówno dla studentów, doktorantów, jak i dla pracowników naukowych. W celu przedarcia się przez konkursowy gąszcz, przygotowaliśmy tradycyjną infografikę z wykazem konkursów na najbliższy miesiąc. 

W lutym kończy się nabór wniosków w ramach dwóch konkursów, których organizatorem jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Mowa o konkursie Blue Gas II oraz konkursie Patent Plus III. Warto także zwrócić uwagę na dwa szkolenia dla doktorantów i naukowców, które proponuje Fundacja na rzecz Nauki Polskiej. Tym razem pojawiła się szansa na poprawę swoich umiejętności w zakresie negocjacji oraz autoprezentacji i wystąpień publicznych.

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 31 stycznia 2014 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com. Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - w tym wiele z marca, kwietnia a nawet maja. Kalendarz można znaleźć w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter i Google+. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.

Podaj swój adres email:


Zdjęcie we wpisie Some rights reserved by Tax CreditsPrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...