środa, 12 lutego 2014


Logo konkursu Generacja Przyszłości
Do 24 marca 2014 r. można składać wnioski w ramach kolejnej edycji konkursu Generacja Przyszłości. Celem konkursu jest wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów w rozwoju ich aktywności, poprzez wspieranie ich uczestnictwa w międzynarodowych konkursach lub zawodach. Wysokość wsparcia indywidualnego wyniesie do 100 000 zł, a w przypadku projektów zespołowych do 400 000 zł.

Zgodnie z regulaminem konkursu uprawnienie do składania wniosków są studenci, którzy nie ukończyli 25. roku życia. MNiSW precyzuje, że premiowani będą laureaci nagród lub wyróżnień w olimpiadach i konkursach o zasięgu krajowym lub międzynarodowym w czasie studiów oraz wcześniej, w szkole ponadgimnazjalne.

W obecnej edycji konkursu Generacja Przyszłości sfinansowanych zostanie maksymalnie 17 projektów, których łączny budżet wyniesie 4 000 000 zł. Środki otrzymane w ramach konkursu można przeznaczyć na pokrycie kosztów związanych m.in. z wyjazdami na światowe zawody, ale też dobre przygotowanie do konkurowania z rówieśnikami z innych państw, zakup drobnej aparatury naukowo-badawczej, odczynników lub innych środków niezbędnych do realizacji projektu.

O przyznanie środków finansowych w ramach programu może ubiegać się podstawowa jednostka organizacyjna uczelni, w której studiuje wybitnie uzdolniony student lub studenci tworzący zespół. Wnioski składa się za pośrednictwem platformy ePuap - kliknij i przeczytaj instrukcję.Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...