poniedziałek, 17 lutego 2014


Logo Chartered Institute of Management Accountants
Do 26 marca 2014 r. studenckie czteroosobowe zespoły mogą zgłaszać się do tegorocznej edycji konkursu Global Business Challenge. Celem konkursu jest wyłonienie najzdolniejszych na świecie liderów biznesowych młodego pokolenia. Organizatorem konkursu jest Chartered Institute of Management Accountants. Zwycięzcy krajowego etapu konkursu wyjadą na jego światowy finał do Indii.

Do wzięcia udziału w konkursie niezbędne jest dokonanie rejestracji internetowej za pośrednictwem strony www.cimaglobal.com/gbc. Do zarejestrowanych studenckich zespołów przesłane zostaną zadania konkursowe. Będzie ono polegało na analizie biznesowego studium przypadku. Rozwiązanie przedstawionego zadania może mieć maksymalnie 3 000 słów i musi zostać przesłane do 23 kwietnia 2014 r. Autorzy czterech najlepszych rozwiązań wezmą udział w finale krajowym, który odbędzie się 11 czerwca w Łodzi. Zespół, który zwycięży w krajowym finale, pojedzie na światowy finał konkursu w Indiach.

Dla laureatów konkursu przewidziano nagrody rzeczowe, certyfikaty oraz pamiątkowe statuetki. 

Szczegółowe informacje dotyczące polskiej edycji konkurs można znaleźć na stronie Chareted Institute of Management Accountants.
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...