wtorek, 18 lutego 2014


Logo Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
Do 14 marca do godz. 16:30 można składać wnioski w ramach programu Bon na Innowacje, którego organizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Celem programu jest zainicjowanie kontaktów mikro lub małych przedsiębiorców z jednostkami naukowymi. W ramach programu przedsiębiorcy mogą uzyskać do 15 000 zł na zakup usługi od jednostek naukowych.

Aktualizacja - 6 marca o 16:30 PARP zamknie nabór wniosków w ramach programu Bon na Innowacje. Złożone dotychczas wnioski przekroczyły budżet programu.

Zgodnie z regulaminem program Bon na Innowacje skierowany jest do mikro i małych przedsiębiorców, którzy w roku złożenia wniosku oraz w ciągu 3 lat kalendarzowych poprzedzających rok złożenia wniosku o udzielenie wsparcia w ramach programu Bon na innowacje, nie korzystali z usług jednostki naukowej w zakresie wdrożenia lub rozwoju produktu lub technologii.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zastrzega, że wykonawcą usługi może być wyłącznie jednostka naukowa określona w art. 2 pkt. 9a-e ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o zasadach finansowania nauki (Dz. U. Nr 96 poz. 615) prowadząca w sposób ciągły badania naukowe lub prace rozwojowe oraz posiadająca siedzibę na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Pojedynczą usługę dla przedsiębiorcy może realizować wyłącznie jedna jednostka naukowa.

Zakupiona usługa musi bezpośrednio dotyczyć rozwoju produktu lub technologii wnioskodawcy. PARP zastrzega, że nabór wniosków zostanie zamknięty przed upływem wskazanego terminu, jeśli wyczerpane zostanie 100%  alokacji. Całkowity budżet programu Bon na Innowacje w 2014 r. wynosi 3 041 500 zł.Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...