piątek, 28 lutego 2014
Marzec będzie czasem intensywnej pracy dla naukowców. W najbliższym miesiącu zamknięty zostanie nabór wniosków w kilkudziesięciu konkursach. Będzie wiele okazji do zdobycia środków na granty, stypendia oraz znalezienie staży. Tradycyjnie przygotowaliśmy infografikę, której celem jest ułatwienie znalezienie odpowiedniego konkursu.

Szczególnie aktywna będzie końcówka marca. Ostatniego dnia tego miesiąca zamknięty będzie nabór wniosków w aż 11 konkursach. Warto zwrócić uwagę na ofertę Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W marcu MNiSW zakończy nabór wniosków m.in. w następujących konkursach: stypendia dla młodych naukowców, Iuventus Plus 2014, nagrody dla nauczycieli akademickich, nagrody dla naukowców i dydaktyków i Generacja Przyszłości.

Pełną listę konkursów można znaleźć na infografice. Zwracamy uwagę, że infografika została przygotowana 28 lutego 2014 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com. Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - w tym wiele z kwietnia i maja. Kalendarz można znaleźć w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - FacebookTwitter i Google+. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.   

Podaj swój adres email:


Zdjęcie we wpisie Some rights reserved by Tax CreditsPrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...