piątek, 21 marca 2014
Od 11 grudnia 2013 r. Komisja Europejska rozpoczęła nabór wniosków w ramach program Horyzont 2020. Duża część konkursów adresowana jest do naukowców. Postanowiliśmy ułatwić polskim naukowcom aplikowanie o środki z funduszy Unii Europejskiej. Efektem jest poradnik "Jak założyć konto i złożyć wniosek na grant w ramach programu Horyzont 2020".

Środki z Unii Europejskiej można pozyskać m.in. z konkursów organizowanych przez European Research Council oraz w ramach Akcji Marii Skłodowskiej-Curie. W ERC można obecnie składać wnioski w ramach następujących konkursów:
W ramach Akcji Marii Skłodowskiej-Curie prowadzony jest obecnie nabór wniosków w ramach Individual Fellowships.

Wszystkie wymienione konkursy łączy miejsce, w którym składa się wnioski. Komisja Europejska ustaliła bowiem, że każdy wniosek można złożyć za pośrednictwem Participant Portal. W naszym poradniku wyjaśniamy więc jak założyć konto na Participant Portal, jak znaleźć interesujący nas konkurs i jak wypełnić wszelkie wymagane formularze.

Poradnik "Jak założyć konto i złożyć wniosek na grant w ramach programu Horyzont 2020" dostępny jest na licencji CC BY 3.0 PL.
Zdjęcie we wpisie  Some rights reserved by YanniKoutsPrint Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...