poniedziałek, 17 marca 2014


Infografika z wykazem konkursów zamykanych 31 marca 2014 r. - www.granty-na-badania.com


Ostatni dzień marca 2014 r. to dla studentów i naukowców kolejna okazja, do zdobycia środków na prowadzenie badań naukowych. Tego dnia zamykany będzie nabór wniosków w tak dużej liczbie konkursów, że warto przypomnieć o nich jeszcze raz. Wszystko po to, żeby każdy znalazł odpowiedni dla siebie konkurs.

Pod koniec marca warto dokładnie przyjrzeć się ofercie konkursowej, którą przygotowało Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Naukowcy mogą bowiem składać wnioski w sześciu konkursach, których organizatorem jest właśnie MNiSW. Młodzi naukowcy powinni zwrócić uwagę na dedykowany im konkurs Iuventus Plus 2014 oraz konkurs na stypendia dla młodych naukowców. Doświadczeni naukowcy mogą zaś starać się o nagrodę za wybitne osiągnięcia naukowe i naukowo-techniczne,nagrodę dla nauczycieli akademickich oraz nagrodę dla naukowców i dydaktyków. Dodatkowo istnieje także możliwość składania wniosków w ramach działalności upowszechniającej naukę.

Ale nie tylko MNiSW przygotowało konkursy dla naukowców. Tego samego dnia zamknięty zostanie nabór wniosków w dwóch konkursach organizowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Do końca marca można bowiem składać wnioski w ramach polsko-berlińskiego konkursu na projekty związane z fotoniką. Trwa także nabór wniosków w ramach kolejnej edycji konkursu Go_Global.pl.

Wykaz wszystkich konkursów można znaleźć na zamieszczonej poniżej infografikę. Można ją pobrać w formie pliku graficznego oraz z formie pliku pdf. W pliku pdf po kliknięciu w nazwę każdego z konkursów, otworzy się strona internetowa ze szczegółowymi informacjami o nim.

Kliknij i pobierz wykaz konkursów w formie pliku graficznego lub pliku pdf

Infografika z wykazem konkursów zamykanych 31 marca 2014 r. - www.granty-na-badania.com
Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com. Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - w tym wiele z kwietnia i maja. Kalendarz można znaleźć w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - FacebookTwitter i Google+. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.    

Podaj swój adres email:
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...