czwartek, 20 marca 2014


Logo programu Nauka dla gospodarki
Na początku lutego informowaliśmy o bezpłatnych konsultacjach dla naukowców z zakresu komercjalizacji wyników badań naukowych, zarządzania własnością intelektualną oraz nawiązywania współpracy biznesowej, które dostępne są w ramach działalności Biura Współpracy z Gospodarką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Tym razem w ramach projektu Nauka dla gospodarki odbędzie się konferencja o współpracy przedstawicieli nauki z parkami naukowo-technologicznymi.

Poniżej szczegółowe informacje o konferencji.

W dniu 8 kwietnia 2014r. na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, (Rektorat UŚ, ul. Bankowa 12, Katowice (Aula im. K. Lepszego) odbędzie się ogólnopolska konferencja pt. „Współpraca przedstawicieli nauki z parkami naukowo-technologicznymi na przykładzie Wielkiej Brytanii i Finlandii. Propozycje implementacji rozwiązań dla Polski” realizowana w ramach projektu „Nauka dla Gospodarki –  efektywne zarządzanie badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac badawczych”.

Głównym celem konferencji jest wymiana poglądów i doświadczeń dotyczących transferu technologii na przykładzie współpracy przedstawicieli nauki z parkami naukowo-technologicznymi w Wielkiej Brytanii i Finlandii oraz określenie możliwości i wyzwań, jakie stoją przed środowiskiem nauki i biznesu w procesie komercjalizacji wyników prac badawczych. 
 
Do udziału w Konferencji zaprosiliśmy wielu znakomitych ekspertów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem we współpracy z parkami naukowo-technologicznymi w Wielkiej Brytanii Finlandii.
 
Konferencja skierowana jest zarówno do pracowników naukowych, przedstawicieli samorządu terytorialnego, instytucji otoczenia biznesu oraz  przedsiębiorców z całej Polski.
 
Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja odbywa się poprzez elektroniczny formularz dostępny na stronie www.ndg.us.edu.pl
 
Agenda Konferencji 8 kwietnia 2014

Więcej informacji na temat konferencji, sylwetek prelegentów, sposobu rejestracji znajdą Państwo na stronie www.ndg.us.edu.pl albo udzielą ich pracownicy Biura Współpracy z Gospodarką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Osoba do kontaktu Urszula Kubiczek, tel.: (32) 359 20 81, ngd@us.edu.pl


Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...