poniedziałek, 24 marca 2014


Poradnik: Jak złożyć dobry wniosek do NCN? okładka

17 marca 2014 r. Narodowe Centrum Nauki otworzyło nabór wniosków w ramach konkursów Preludium 7, Opus 7 i Sonata 7. Ponieważ są to najpopularniejsze konkursy organizowane przez NCN, postanowiliśmy zaktualizować naszą publikację "Poradnik: Jak złożyć dobry wniosek do NCN?" i prezentujemy jej najnowszą wersję. Całość dostępna w formatach pdf, ePub i mobi za darmo na licencji CC BY-NC 3.0 PL.

Celem naszego poradnika jest przeprowadzenie wnioskodawców przez procedurę konkursową i uczynienie tego w sposób możliwie prosty. Podpowiadamy, jak wybrać odpowiedni dla siebie konkurs oraz przygotować się merytorycznie do napisania wniosku. Wyjaśniamy także w jaki sposób przygotować plan badań i zaplanować kosztorys. Przeprowadzamy przez koszty pośrednie i bezpośrednie oraz wydatki kwalifikowalne i niekwalifikowalne. Doradzamy także, co zrobić, jeśli nasz wniosek nie uzyskał dofinansowania.

Zdajemy sobie sprawę, że poradnik zawsze można napisać lepiej. Będziemy więc wdzięczni za wszelkie uwagi i wskazówki, co warto poprawić lub o jakie zagadnienia uzupełnić poradnik. Uwagi i wskazówki można kierować na adres kontakt@granty-na-badania.com. Z góry dziękujemy za wszelkie uwagi, które dotarły do nas po opublikowaniu wersji 2.0. Pomogły nam one w ulepszeniu obecnego wydania.

Kliknij i pobierz "Poradnik: Jak złożyć dobry wniosek do NCN?" w formacie pdf, ePub lub mobi
Print Friendly and PDF
Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom


Nowe informacje o grantach na Twoim mailu

Podaj swój adres email:


Po zapisaniu się do newslettera, sprawdź czy mail rejestrujący nie trafił do spamu.0 komentarze :

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...